top of page

02 Temmuz Cmt

|

Online Etkinlik

Beyinde Başarı ve Motivasyon Etkinliği

Başarı ve gelişiminizi üst düzeye çıkarmak ve kendinizi keşfetmenize yardımcı olmak için kaçırmamanız gereken bir etkinlik.

Beyinde Başarı ve Motivasyon Etkinliği
Beyinde Başarı ve Motivasyon Etkinliği

Saat ve Yer

02 Tem 2022 20:00 – 21:30

Online Etkinlik

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Eğitim içerikleri;

- Beynin yapısı.

- Hafıza, dikkat ve odaklanma.

- Beyinde ödül ve motivasyon.

- Öğrenme nedir?

- Başarı nedir?

- Beynimizin bilinçli farkındalığı.

- Motivasyon odaklarımız.

Katılımcılara özel;

- Katılım sağlamak için kayıt yaptıran herkese eğitimin tekrarını videolu olarak izleme imkanı sunuyoruz.

- Eğitimle ilgili özet notları içeren PDF kayıt yaptıran herkese mail yoluyla iletilmektedir.

- Bu eğitime katılan herkes Taktik Akademi eğitim sertifikası ile CV lerini daha güçlü hale getirebilir.

Eğitimi kimler tercih edebilir?

Bu eğitim kendini geliştirmek ve tanımak isteyen herkes için uygundur. Özellikle öğretmen ve öğrenciler kesinlikle bu eğitim sayesinde kendilerine başarılı olma yolunda çok fazla şey katacaktır.

Kendimizi ne kadar tanıyorsak o kadarız. Daha iyisini basarabilmek ise kendimizi geliştirmekle  direk bağlantılıdır.

Eğitimci Bilgisi;

Özlem Şen;

Ankara Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü Prehistorya Ana Bilim Dalından 2002 yılında mezun oldum. 2002-2003 yılları arasında Yapı Kredi Emeklilikte Finansal Danışman olarak çalışmaya başladım. Sonrasında 2005 yılında Yenibiris.com'un Ankara Bölge Temsilciliğini kuran kurucu ekipte yer aldım. 2009 yılında da yenibiris.comun Ankara Bölge Yöneticisi oldum. Yenibirişin Ankara Bölgesini yönetirken bir yandan da; NLP, Yaşam Koçluğu, Eğitici Eğitimleri, Satış, Pazarlama, Duygusal Zeka, İnsan Kaynakları, Yöneticilik, Huy Kalıpları, mikro ifadeler, mülakat teknikleri, performans yönetimi, iletişim teknikleri, diksiyon ve buna benzer pek çok eğitim aldım. 

TÜBİTAK destekli Smartmentor programını tamamlayarak çeşitli projelerde ve Ankara Kalkınma Ajansı bünyesinde teknoloji tabanlı girişim firmalarına ve sosyal girişimcilere mentorlük yapmaya başladım. Sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi onaylı sertifikası olan Forbrain'den beyin antrenörlüğü eğitimi alarak, özellikle çocuklara ve gençlere beyin egzersizleri yaptırmaya başladım. Yine İbn-i Haldun Üniversitesinden Beyinde öğrenmenin Nörofizyolojisi eğitimi ile de Beyin Antrenörlüğümü pekiştirdim. 

Ayrıca farklı, butik içerikli Access Consciuonustan; Access Bars, Foundation, Kendin Ol, İşin Neşesi, Beden prosesleri, Facelift gibi pekçok eğitim aldım. Bu eğitimlerime Şamanizm Eğitimi, Genterapi Eğitimi, Bioenerji, Reiki, Aile Dizilimi, Kuantum Enerji gibi eğitimler de ekleyerek yaşadığım deneyimleri daha da taçlandırdım.

18 yıllık kariyer hayatım boyunca aldığım eğitimlerle birlikte; bugüne kadar pek çok teknoloji tabanlı girişim firmalarına, sosyal girişim firmasına ve kamu sektörüne satış, pazarlama, insan kaynakları, çalışan bağlılığı, çatışma yönetimi, kariyer danışmanlığı, iletişim teknikleri, mülakat teknikleri gibi eğitimler verdim. Bununla birlikte pek çok üniversite ve öğrenci topluluklarında adayları iş dünyasına hazırlama, 21. yy yetkinlikleri, motivasyon, başarı, özgeçmiş hazırlama, genetik uyumlu kariyer gibi konularda eğitim ve seminerler verdim. Sonuç olarak; önce bireysel olarak kendini fark et, sonra dönüştür ve bu mucizeyi geliştir, bakış açısı ile öğrenmeye ve gelişmeye devam ediyorum.

Biletler

  • Zoom Bileti

    Beyinde Başarı ve Motivasyon Etkinliği

    ₺25,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page